Skip to main content

Samsung, merakla beklenen yeni katlanabilir telefonlarını 26 Temmuz’da Seul’de düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

Türkiye saatiyle 14.00’te başlayacak etkinlik samsung.com, Samsung Newsroom ve Samsung YouTube kanalından canlı olarak yayımlanacak.

Samsung’un etkinlikte Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 katlanabilir telefon modellerini tanıtacağı bekleniyor. Etkinlikte ayrıca Galaxy Watch 6 ve bazı Galaxy Tab serisi yeni modeller de tanıtılabilir.

Samsung Türkiye, konuya ilişkin web sitesinde yaptığı açıklamada Seul’de ilk kez gerçekleşecek olan etkinlikte Samsung’un fikirlere hayat veren ve yaşamı dönüştüren en yeni teknolojilerinin tanıtılacağını söylüyor. Şirket, “Bir Galaxy yolculuğuna sahne olacak etkinliğe katılanlar en yeni ürünlerle interaktif ve kapsayıcı bir ortamda tanışacak ve unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar” diyor.

Samsung Türkiye’nin yeni Galaxy katlanabilir telefon modelleri için ön sipariş fırsatlarına ek özel aksesuar teklifleri de sunduğunu belirtelim. Tekliflerden haberdar olmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Samsung will unveil its new foldables on July 26th – engadget