Skip to main content

Samsung’un Galaxy S24 serisinin yanı sıra yapay zekâ alanındaki yeniliklerini duyuracağı Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi belli oldu.  

Birkaç gün önce Samsung’un Galaxy S24 serisini tanıtacağı Galaxy Unpacked etkinliği için resmi davetiyeler gönderdiği ortaya çıktı. Buna göre Galaxy S24 serisi, 17 Ocak 2024 tarihinde Kaliforniya, San Jose’deki SAP Center’da düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak.

Samsung, davetiyesinde Galaxy S24’ün adını açıkça belirtmese de, 17 Ocak’taki Unpacked etkinliğinin odak noktasının bu olacağı kesin. Davetiyesinde “Devrim niteliğinde bir mobil deneyim dönemi başlıyor” diyen Samsung’dan üç yeni telefon bekliyoruz: Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra.

Yapay zekâdan güç alarak yepyeni mobil deneyimler sunan en gelişmiş ve üstün Galaxy inovasyonlarının açıklanacağı etkinlik, samsung.com, Samsung Newsroom ve Samsung YouTube kanalında Türkiye saatiyle 21.00’den itibaren canlı olarak yayımlanacak.

Samsung ayrıca ön sipariş için cazip tekliflerini de açıkladı. Buna göre ön sipariş formunu dolduranlar, toplam 3998 TL değerinde ikili kablosuz hızlı şarj cihazı ve çok amaçlı kılıf hediyelerinden yararlanabilecek.

Galaxy Unpacked 2024 etkinliğiyle ilgili tüm tanıtım materyalleri, fragmanlar ve haberler için news.samsung.com/global adresini takip edebilirsiniz.

Kaynak: This is the official date Samsung will announce the Galaxy S24 – digitaltrends