Skip to main content

Merakla beklenen Samsung GALAXY S4 Türkiye’de tanıtıldı.  Samsung, sabırsızlıkla beklenen yeni nesil cep telefonu Samsung GALAXY S4’ü, Türkiye pazarına sundu.  Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong, akıllı telefon pazarında çıtayı…

Merakla beklenen Samsung GALAXY S4 Türkiye’de tanıtıldı. 
Samsung, sabırsızlıkla beklenen yeni nesil cep telefonu Samsung GALAXY S4’ü, Türkiye pazarına sundu. 
Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong, akıllı telefon pazarında çıtayı yükselterek sizi anlayan özellikleriyle bir akıllı telefondan beklentilerin ötesine geçtiği açıklamasını yaptı. 
Telefon özellikleri
Full HD Süper AMOLED ekranına sahip telefon, 5 inç boyutundaki geniş ekranı 441 ppi özelliğiyle geliyor. GALAXY S4, 13 mega piksellik arka kamerasıyla Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemini bulunduruyor. 
Ayrıca; yüzü, sesi ve hareketleri tanıyabilen GALAXY S4, kullanıcının ekrana yakınlaştığını anlayıp ve görmek istenilen içeriği gösteriyor. ‘Temassız Kontrol’ (Air Gesture) özelliği ile elinizin havada yaptığı bir hareketle çalan müziği değiştirebilir, bir web sayfasında gezinebilir veya gelen bir aramayı kolayca kabul edebilirsiniz.  
GALAXY S4, ‘S Health’ yazılımını kullanarak sağlık ve egzersiz bilgilerini güncel tutuyor. Cihazda dahili olarak bulunan sensörler, sistematik ve otomatik bir şekilde sağlığınızı, yediklerinizi, spor faaliyetlerinizi, uykunuzu ve daha pek çok şeyi takip edebilirsiniz.

Yeni Samsung GALAXY S4, 27 Nisan’da saat 10.00 itibariyle dünya genelinde satışa sunulacak. Telefonun tavsiye edilen satış fiyatı ise 16 GB için 1.999 TL.