Uncategorized

DigitalAge | 24.04.2013 - 14:40

Discovery Networks’ün yaratıcı ajans konkuru başladı

Discovery Networks İstanbul merkezli kreatif ajans arıyor. Seçilecek ajans; Türkiye’de Discovery Channel, Animal Planet ve Discovery Science  için yapılan marka ortaklıkları ve sponsorluk çözümlerine destek verecek  Gerçeğe dayalı içerik sağlayan medya kuruluşu Discovery Communications’a bağlı Discovery Networks Orta & Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (CEEMEA), Türkiye’de gerçekleştireceği marka ortaklıkları ve sponsorluk çözümleri konusunda kendisine […]

Discovery Networks İstanbul merkezli kreatif ajans arıyor. Seçilecek ajans; Türkiye’de Discovery Channel, Animal Planet ve Discovery Science  için yapılan marka ortaklıkları ve sponsorluk çözümlerine destek verecek 
Gerçeğe dayalı içerik sağlayan medya kuruluşu Discovery Communications’a bağlı Discovery Networks Orta & Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (CEEMEA), Türkiye’de gerçekleştireceği marka ortaklıkları ve sponsorluk çözümleri konusunda kendisine destek verecek İstanbul merkezli bir kreatif ajans arıyor.   
Discovery Networks tarafından verilecek brief dokümanı; ekran sponsorlukları, program sponsorlukları ve marka ortaklık paketlerine ek olarak müşterilerine – sosyal medya platformlarından, yakında açılacak Türkçe internet sitesine kadar – portfoliosunda bulunan tüm iletişim kanallarında 360 derece kampanyalar üretilmesi odaklı olacak. 
Bu konkurda yer almak isteyen kreatif ajansların kendilerini anlatan ve daha önce yaptıkları kampanyalardan örnekler içeren ingilizce sunumlarını 6 Mayıs’a kadar Discovery Networks Türkiye Pazarlama Yöneticisi Rana Babaç’a Rana_Babac@Discovery.com göndermeleri gerekiyor.
Discovery Networks Türkiye’de 

2012 senesinin başında Discovery Networks Türkiye’deki reklam satışlarını yönetmek için yerel ajansı olarak Sales House’u seçti, Eylül ayında ise Discovery’nin İstanbul’daki ilk ofisi açıldı. 

Discovery Networks kanalları şu anda ücretli TV platformları  Dsmart, Digitürk, Teledünya ve Tivibu üzerinden yayın yapıyor.