Skip to main content

Teknoloji dünyasında merak konusu olan Samsung’un yeni modeli Galaxy S IV için çıkan söylentilerden en dikkat çekeni lazer bir klavyeye sahip olacağı yönünde. Bir süredir teknoloji dünyasında Samsung’un yeni nesil…
Teknoloji dünyasında merak konusu olan Samsung’un yeni modeli Galaxy S IV için çıkan söylentilerden en dikkat çekeni lazer bir klavyeye sahip olacağı yönünde.
Bir süredir teknoloji dünyasında Samsung’un yeni nesil Galaxy modeli konuşuluyor. Yeni telefonla ilgili çıkan söylentilerle ilgili anlaşılan kullanıcıların iPhone 5 öncesinde olduğu gibi yüksek beklentiler içinde olduğu. 
Samsung’un henüz bir resmiyete kavuşmayan yeni amiral gemisinin 14 Mart’ta piyasaya çıkacağı belirtildi. Bununla ilgili Samsung Twitter resmi sayfasından etkinlikle ilgili tanıtıcı bir görsel paylaştı. 
The Verge’te yer alan habere göre; Samsung Mobil Başkanı JK Shin, Galaxy S IV’ün ilk kez New York kentinde yapılacak Samsung etkinliğinde görüleceğini söyledi. 
Tech Radar sitesinde ise, gelecek yeni telefonun 1.8 GHz işlemciye ve Android Jelly Bean sürümüne sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca sitede çıkan söylentilere göre yeni telefonun Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 arasında olacağı ifade ediliyor. 
Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonunu ilk kez ABD’nin New York kentinde tanıtacak. 
Telefon hakkında 5 inçlik 1080p ekran özelliğine sahip olması gibi çıkan söylentiler dışında detaylı bilgi paylaşılmadı.