Skip to main content

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünya lideri Samsung Electronics yaptığı açıklamada Mayıs ayında satışa sunulan GALAXY S III’ün yaklaşık beş ay içinde dünya genelinde 30 milyonun üzerinde satış yaptığını…

Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde dünya lideri Samsung Electronics yaptığı açıklamada Mayıs ayında satışa sunulan GALAXY S III’ün yaklaşık beş ay içinde dünya genelinde 30 milyonun üzerinde satış yaptığını bildirdi.
Android 4.1 (Jelly Bean)’e de yükseltilebilen doğadan esinlenilmiş GALAXY S III, günlük yaşamı kolaylaştıran akıllı özelliklerle donatılmış bir akıllı telefon. 4,8-İnç’lik geniş HD Super AMOLED ekranı, kullanıcıların multimedya ve web içeriğini mükemmel renk ve netlikle görüntüleyebilmesini sağlıyor; kamerası ise insan hareketlerini anlayarak cihazın kullanımını inanılmaz derecede doğal ve sezgisel hale getiriyor. GALAXY S III güçlü donanımı sayesinde hızlı bir performansa sahip ve çoklu görevleri kusursuz bir şekilde yerine getirebiliyor.