Skip to main content

LG’nin IPS ekranlara yönelik çekilen yeni videosu YouTube’da iki hafta gibi kısa bir sürede 14 milyon kişi tarafından izlendi. LG Electronics, yeni IPS ekranlarının tanıtımı ilginç ilgi çekici bir video…

LG’nin IPS ekranlara yönelik çekilen yeni videosu YouTube’da iki hafta gibi kısa bir sürede 14 milyon kişi tarafından izlendi.
LG Electronics, yeni IPS ekranlarının tanıtımı ilginç ilgi çekici bir video çalışmasına imza attı.‘Gerçek gibi ve korkutucu’ isimli video, YouTube’da iki hafta gibi kısa bir sürede 14 milyon kişi tarafından izlendi. 
Dünya çapında büyük ilgi çeken videoda, asansöre binenlerin aniden ayağının altındaki zemin parçalara ayrılıyor ve asansörün altında bir derinlik oluşmuş hissi yaratılıyor. Böylece IPS ekranların kullanıcıya sunduğu gerçeğe yakın görüntü kalitesi vurgulanıyor. 
LG, gelişmiş IPS teknolojisiyle bilgisayar ekranı üretimi yapıyor. Bu teknoloji sayesinde müthiş bir görüntü kalitesinin yanı sıra geniş açılı izleme olanağı sağlanıyor. Daha önce grafik sanatçılarının tercihi olan ekranlar artık daha geniş bir tüketici yelpazesine sunuluyor. 

LG’nin ‘Gerçek gibi ve korkutucu’ isimli videosu sosyal mecraların yanı sıra Avrupa’da ve ABD’de içinde Dutch RTL4 Editie NL, VRT, ABC Good Morning America and the Canadian Discovery Channel gibi kanallar ve programlarda da gösteriliyor.