TEKNOLOJİ

DigitalAge | 14.11.2012 - 14:16

Eğlenceye dair her şey Gamoba’da

Türkiye’nin oyun ve elektronik temalı e.ticaret sitesi www.gamoba.com hayata geçti. Gamoba, geniş ürün yelpazesi, çeşitli kampanyalar ve avantajlar ile konsol, oyun, elektronik ve aksesuara dair her şeye tek tıkla erişmeye olanak tanıyor. Oyun, elektronik ve aksesuar ürünlerinin vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanan Gamoba ürün çeşitliliğini hızla arttırarak kısa bir süre içerisinde e.ticaret sektörünün en çok tanınan markalarından biri […]

Türkiye’nin oyun ve elektronik temalı e.ticaret sitesi www.gamoba.com hayata geçti. Gamoba, geniş ürün yelpazesi, çeşitli kampanyalar ve avantajlar ile konsol, oyun, elektronik ve aksesuara dair her şeye tek tıkla erişmeye olanak tanıyor.
Oyun, elektronik ve aksesuar ürünlerinin vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanan Gamoba ürün çeşitliliğini hızla arttırarak kısa bir süre içerisinde e.ticaret sektörünün en çok tanınan markalarından biri olmayı hedefliyor. 
Gamoba, e.ticaret alanında Türkiye’nin öncü isimlerinin ortak girişimi olarak dikkat çekiyor. Markafoni kurucuları Sina Afra, Tolga Tatari ve Ahmet Emre Sarı’nın ortağı olduğu yatırım şirketi Akinon, Türkiye’nin en büyük oyun ve elektronik distribütörü Aral‘dan Emir Aral ve internet sektörünün genç ve başarılı isimleri Hakan Baş ile Alper Afşin Özdemir’in yatırım şirketi Krombera İnternet Yatırım ortaklığı ile kurulan ve www.gamoba.com adresinde hizmet veren yeni e.ticaret sitesi geniş ürün yelpazesi, kampanyaları ve avantajlı fiyatları ile öne çıkıyor. 
PC ve konsol oyunlarından, tablet bilgisayarlara ve farklı çeşitlilikte aksesuarlara kadar oyun ve elektroniğe dair tüm ürünleri özel kampanyalar ve avantajlı fiyatlar ile oyun tutkunlarının beğenisine sunan Gamoba, kullanıcıların satın almayı planladıkları oyun ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgileri de barındırıyor.