Skip to main content

Samsung’un Galaxy ailesi’nin akıllı telefon üyesi olan Samsung S5830 Galaxy Ace; yeni yılda yeni fiyatıyla piyasaya sunuluyor.Android işletim sistemi ve 800 MHZ işlemci ile çalışan Samsung Galaxy Ace, 2011 yılının…

Samsung’un Galaxy ailesi’nin akıllı telefon üyesi olan Samsung S5830 Galaxy Ace; yeni yılda yeni fiyatıyla piyasaya sunuluyor.Android işletim sistemi ve 800 MHZ işlemci ile çalışan Samsung Galaxy Ace, 2011 yılının üçüncü çeyreği itibariyle 649 TL fiyatı ile satılmaya başlandı.

Samsung Galaxy Ace, , dokunmatik 3.5 inç HVGA ekranı ve multimedya özelliklerne sahip. Cihaz kullanıcıları aynı zamanda Social Hub ile . e.mail, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarının yanı sıra, rehber bilgileri, ve tüm mesajlarına tek bir platform üzerinden ulaşarak düzenleyebiliyor.

Galaxy Ace, Android Market’den uygulamalar indirebilinirken, Swype adlı uygulaması ile hızlıca metin yazılabiliniyor. Aynı zamanda, Google MapsTM, GtalkTM, Google SearchTM ile Google’ın mobil hizmetlerinden faydalanmak mümkün.