Skip to main content

Research In Motion (RIM), yeni BlackBerry® PlayBook™ OS 2.0 işletim sisteminin bugün indirilmek üzere  piyasaya sunulduğunu duyurdu. Research In Motion mobil bilgisayar kıdemli başkan yardımcısı David J. Smith, “BlackBerry PlayBook…

Research In Motion (RIM), yeni BlackBerry® PlayBook™ OS 2.0 işletim sisteminin bugün indirilmek üzere  piyasaya sunulduğunu duyurdu.

Research In Motion mobil bilgisayar kıdemli başkan yardımcısı David J. Smith, “BlackBerry PlayBook tabletlerinin güçlü web tarama, multimedya ve çoklu görev yeteneklerinin üzerine inşa edilen yeni BlackBerry PlayBook OS 2.0 işletim sistemi, genişletilmiş uygulama ve içerik desteğinin yanı sıra yeni bir dizi iletişim ve verimlilik özellikleri de sunuyor” dedi.
 
Yeni BlackBerry PlayBook OS 2.0 özellikleri arasında birleştirilmiş gelen kutusu seçeneği ile sosyal ağ sitelerindeki mesajların bir arada toplanması, takvim ve kişi uygulamaların sosyal entegrasyonu, BlackBerryBridge’in güncel uygulaması, kurumsal verilerin artırılmış kontrolü ve yönetilebilirliği ve yeni uygulamalar ve içerikler mevcut.
 
RIM BlackBerry PlayBook OS 2’nin piyasaya sunulmasının yanı sıra BlackBerry PlayBook ve BlackBerry akıllı telefonların kurumlardaki yönetimine destek sağlayan BlackBerry® Mobile Fusion’ı da piyasaya sunuyor. iOS ve Android cihazlarda da mobil cihaz yönetme imkanı sağlayacak olan BlackBerry Mobile Fusion’ın piyasaya çıkışı Mart 2012 olarak planlanıyor. BlackBerry Mobile Fusion hakkında daha fazla bilgi için www.blackberry.com/mobilefusion adresi ziyaret edilebilir.