Skip to main content

Kullanıcılar Paycell uygulaması üzerinden TROY sanal kart oluşturarak, bu kart ile yurt içinde kolay, hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilecekler.

Türkiye’nin dijital ödeme ve finansal hizmetler platformu Paycell, inovatif çözümlerine bir yenisini daha ekledi ve kartlı ödeme sistemlerinin yerli çözümü TROY’u Paycell Kart’la birleştirdi.

Paycell tarafından paylaşılan bilgilere göre, kullanıcılar Paycell uygulaması üzerinden TROY sanal kart oluşturarak, bu kart ile yurt içinde kolay, hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilecekler.

Paycell, kullanıcılarına herhangi bir bankacılık sistemine dahil olmadan tek bir uygulama üzerinden tüm finansal işlemlerini yapma imkânı sunarken, fatura ödeme, 7/24 para transferi ve kayıtlı tüm kartların dijital cüzdanla kontrolü gibi olanaklar sağlıyor. Ayrıca, Colendi Menkul Değerler aracılığıyla hisse alım satım ve yatırım işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Paycell kullanıcıları faturalarını ödedikçe puan kazanırken, TR Karekod ile hızlı ödeme ve Turkcell kullanıcılarına harcamalarını faturalarına yansıtma avantajı da sunuluyor. Anında kullanıma hazır ön ödemeli Paycell Kart yalnızca telefon numarasıyla aktive edilerek tüm alışverişlerde kullanılabiliyor.