Skip to main content

Panasonic dijital telsiz telefon ürün kategorisinde dört yeni ürününü tanıttı.  Panasonic yeni akıllı modelleriyle dijital telsiz telefon ürün grubunu genişletiyor. Japonya merkezli elektronik üreticisi, dijital telsiz telefon (DECT) ürün grubunda…


Panasonic dijital telsiz telefon ürün kategorisinde dört yeni ürününü tanıttı. 


Panasonic yeni akıllı modelleriyle dijital telsiz telefon ürün grubunu genişletiyor. Japonya merkezli elektronik üreticisi, dijital telsiz telefon (DECT) ürün grubunda dört yeni modelini tanıttı. Grubun amiral gemileri olan KX-TG6821 ve KX-TG7861 modelleri ‘gürültü giderme’, ‘akıllı fonksiyon tuşu’, ‘telefon rehberi paylaşımı’ ve isteğe bağlı ‘anahtar bulucu’ aksesuar seçeneği gibi özellikler sunuyor.
Akıllı telesekreter fonksiyonu
KX-TG6821’e akıllı telesekreter fonksiyonu özelliğinin eklenmesiyle evde ya da dışarıda mesajları yönetmek kolaylaşıyor. Telesekretere yeni bir mesaj geldiğinde, cihaz kullanıcıyı sesle uyarabiliyor, önceden kayıtlı bir cep ya da iş telefonuna sesli mesaj veya SMS gönderebiliyor. 
Anahtarları kaybetmye karşı bir çözüm
Tüm yeni modeller aynı zamanda isteğe bağlı ‘anahtar bulucu’ aksesuarıyla birlikte geliyor. Bunun için tek yapılması gereken ‘anahtar bulucu’yu anahtara ya da evde sıklıkla kaybedilen eşyalara takmak ve bunları bulmak için DECT telsiz telefonu kullanmak. 
Panasonic’in kablosuz teknolojisi sayesinde, bu aksesuar kapalı mekanlarda 50 metre, açık alanlardaysa 200 metreye kadar uzaklıktaki nesnelerin yerini saptayabiliyor. Ahizenin LCD ekranı kayıp nesnenin ne kadar uzaklıkta olduğunu söylüyor.