Skip to main content

Nikon Coolpix S800c, bir Nikon fotoğraf makinesinin sağlayabileceği resim kalitesini Android platformunun iletişim özelliğiyle bir araya getiriyor Nikon, Android destekli yerleşik Wi-Fi yetenekli dijital fotoğraf makinesini Coolpix S800’i Türkiye pazarına sundu. …

Nikon Coolpix S800c, bir Nikon fotoğraf makinesinin sağlayabileceği resim kalitesini Android platformunun iletişim özelliğiyle bir araya getiriyor
Nikon, Android destekli yerleşik Wi-Fi yetenekli dijital fotoğraf makinesini Coolpix S800’i Türkiye pazarına sundu. 
Sosyal ağları kullanan bilgili kullanıcılar için tasarlanan devrim niteliğindeki S800c, bir Nikon fotoğraf makinesinin sağlayabileceği resim kalitesini Android platformunun iletişim işlevselliğiyle birleştiriyor. Nikon’un yeni ürünü fotoğraf çekmenin yanı sıra internete bağlanıp paylaşımda bulunabilme imkânı sağlıyor.

S800c, yüksek lens kalitesi, 10x optik zoom yeteneği ve 16,0 megapiksel özelliklerini bir arada bulunduruyor. 
Nikon’un kendi fotoğraf depolama ve paylaşma sitesi Picturetown
Google Play uyumlu cihaz, sevilen uygulamaları Google Play’den indirerek fotoğraf makinesini özelleştirmek adına olanak tanıyor. Nikon’un kendi fotoğraf depolama ve paylaşma sitesi Picturetown’da depolanan görüntülere, doğrudan fotoğraf makinesinden erişilebiliyor.
S800c, kullanıcıların resimlerini ve videolarını coğrafi olarak etiketleyebilmeleri için, S800c ayrıca yüksek performanslı bir GPS modülüyle birlikte geliyor.