Skip to main content

İş teknolojileri, medya, eğlence ve telekomünikasyon konularında küresel çapta tanınan Deloitte Canada Araştırma Direktörü Duncan Stewart, tecrübelerini Digital Age Tech Summit’te katılımcılarına aktaracak.

Dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını konu ve konuklarıyla tutan, dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek.

Bu yıl “Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir” sorusundan hareketle hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfedeceğiniz Digital Age Tech Summit’21; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek.

Digital Age Tech Summit’in en önemli konuşmacılarından biri de; İş teknolojileri, medya, eğlence ve telekomünikasyon konularında küresel çapta tanınan Deloitte Canada Araştırma Direktörü Duncan Stewart. 

2008 yılından bu yana Deloitte Global Research tarafından yayınlanan ve TMT alanındaki tahminlerin yer aldığı Predictions raporunun ortak yazarlarından biri olan Stewart, her yıl teknoloji, medya ve telekom sektöründeki en üst düzey markaların yöneticileriyle görüşmeler gerçekleştirerek bu görüşmelerde elde ettiği içgörüleri işlerine entegre ediyor. TMT sektöründe 31 yıllık deneyimi bulunan Stewart, aynı zamanda teknoloji ve telekom sektöründe portföy yönetimi de yaptı. Canadian Technology Fund Manager of the Year ödülünü ilk yılında kazanan Stewart yatırımcılığı döneminde TMT sektöründeki kamuya açık ve özel şirketler için toplamda 2 milyar dolarlık fon tesis etti.

Teknoloji sektörü hakkında öngörüleriyle bilinen Stewart, Digital Age Tech Summit’teki konuşmasında sektörünün geleceği hakkında önemli ipuçları verecek.

Digital Age Tech Summit’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.