TV

Digital Age | 13.06.2022 - 12:09

Netflix’ten Squid Game’in ikinci sezonuna yeşil ışık

Netflix, Squid Game’in ikinci sezonuyla izleyicileri ile buluşacağı müjdesini verdi; dizinin yaratıcısı yeni sezona dair bazı ipuçları paylaştı.

Netflix, Twitter’da yaptığı bir paylaşım ile popüler dizisi Squid Game’in ikinci sezonunun yayınlanacağını duyurdu. Dizinin ikinci sezonu ile ilgili olarak paylaşılan iki tweetten birinde fanlara dizinin ikinci sezon ile geri döneceği bilgisi verilirken; diğer tweette dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk ikinci sezona dair çeşitli bilgiler paylaştı.

Squid Game’in 12 yılın sonunda yayınlanabildiğini, fakat dizinin gelmiş geçmiş en popüler Netflix dizisi olmasının sadece 12 gün sürdüğünü belirten dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, dizinin yeni sezonuna dair bazı bilgiler verdi.

Dong-hyuk, yeni sezonda Gi-hun’ın ve Front Man’in döneceğini açıkladı. Ddakji oyunu oynayan takım elbiseli adamın geri dönme ihtimaline de değinen Dong-hyuk, izleyicilerin Young-hee adlı büyük mekanik bebeğin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaklarını da duyurdu.

Dong-hyuk, ikinci sezonu yeni bir oyun turu olarak tanımladı. Bu tanım, Squid Game’in yeni sezonunda yeni oyunların olabileceği düşüncesiyle fanları bir hayli heyecanlandırdı.

Dizinin yaratıcısı Dong-hyuk’un üçüncü sezon için Netflix ile görüşmeler yaptığı biliniyor.

Kaynak: ‘Squid Game’ creator drops new, ominous hints about Season 2 – Mashable