Skip to main content

MySpace iOS uygulamasını güncelleyerek, kullanıcılara GIF ve sosyal radyo gibi yeni özellikler sundu. Myspace, iOS uygulaması tasarımını yenileyip; uygulamaya yeni özellikler ekledi. Buna göre; kullanıcılar animasyonlu GIF’ler yükleyebilecek ve yeni…

MySpace iOS uygulamasını güncelleyerek, kullanıcılara GIF ve sosyal radyo gibi yeni özellikler sundu.
Myspace, iOS uygulaması tasarımını yenileyip; uygulamaya yeni özellikler ekledi. Buna göre; kullanıcılar animasyonlu GIF’ler yükleyebilecek ve yeni sanatçıların keşfedilmesini sağlayacak sosyal radyo yayınını dinleyebilecek. 
Metin, görsel ve GIF’lerin paylaşıldığı uygulama arayüzü ayrıca GIF oluşturmaya imkan tanıyor. Uygulamanın bir diğer özelliği ise kişiselleştirilmiş radyosu. Kullanıcıların hizmet üzerinden dinlemiş olduğu müzikler yer alıyor. Yapılan paylaşımlar Twitter ve Facebook üzerinden paylaşılabiliyor. 
Facebook ve Twitter üzerinden de giriş yapılabilen kullanıcılar, Twitter’da olduğu gibi birbirlerini takip edebiliyor. Takipleşme kavramı burada yalnızca kullanıcılarla da sınırlı değil; şarkı, müzik, albüm ve fotoğraflar da takibe alınabiliyor. 
iOS için güncellenmiş MySpace uygulamasını AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.