Skip to main content

Morhipo.com’da Genel Müdürlük görevine Boyner&YKM’de Merchandising’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Şule Kuban Arditti getirildi. Şule Kuban Arditti kimdir? Boğaziçi Üniversitesi İşletmecilik bölümünü bitiren Şule Kuban Arditti, 1977’den itibaren…

Morhipo.com’da Genel Müdürlük görevine Boyner&YKM’de Merchandising’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Şule Kuban Arditti getirildi.
Şule Kuban Arditti kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi İşletmecilik bölümünü bitiren Şule Kuban Arditti, 1977’den itibaren Yünsa, Mensucat Santral gibi tekstil sektöründe çeşitli firmalarda çalıştı. 1984 yılında Beymen Konfeksiyon Fabrikası’nda Planlama Müdürü olarak Boyner Grubu’na katıldı. Burada Genel Müdürlük de yaptıktan sonra, yine grup şirketlerinden Benetton’a tedarikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geçti.  Ardından Alboy’un Genel Müdürlüğünü üstlenen Şule Kuban Arditti, sonrasında geçtiği Beymen’de Merchandising ve Pazarlama’dan sorumlu olarak tepe yönetimde yer aldı. 2004 yılından beri Boyner Büyük Mağazacılık’ta çalışıyordu.
Boyner Grubu’nun yıldız yöneticilerinden Şule Kuban Arditti, Morhipo.com’un Genel Müdürlüğü görevinin yanı sıra Boyner&YKM merchandising ekibine mentorluk yapmaya devam edecek.