Skip to main content

MMA’in (Mobile Marketing Association)Türkiye ofisi, 360+ Media’nın CEO’su Zehra Öney’in liderliğinde yeni Yönetim Kurulu’nu seçti. Yönetim Kurulu Mobil Pazarlama sektörünü daha da geliştirme ve Türkiye’deki markalar ve ajanslar tarafından daha…

MMA’in (Mobile Marketing Association)Türkiye ofisi, 360+ Media’nın CEO’su Zehra Öney’in liderliğinde yeni Yönetim Kurulu’nu seçti. Yönetim Kurulu Mobil Pazarlama sektörünü daha da geliştirme ve Türkiye’deki markalar ve ajanslar tarafından daha fazla kullanılmasını sağlama amacını taşıyor. 
40’tan fazla ülkede 700’den fazla üyesi olan global ticaret birliğinin bir parçası MMA Türkiye‘nin Başkanı, bir yıl süren Başkan Yardımcılığı görevinin ardından, Zehra Öney oldu.
Yönetim Kurulu’nda kendisine Başkan Yardımcısı Rima Erdemir (MedyaNet), Onursal Başkan – Fırat Ertem (Rabarba), Zeynep Bosna (Avea), Yüce Zerey (Coca Cola), Uğur Şeker (DBI), Işık İlhan (Garanti), Haymi Behar (Hürriyet), Pınar Dülgerler Dinç (Intel), Volkan Biçer (Mobilike), Tuncay Yavuz (OMD Türkiye), Selvi Talipoğlu (P&G), Banu Gören (Turkcell), Serdar Ekrem Şirin (Turkish Airlines), Aslı Günaydın (Unilever) ve Ender Emre Kanaat (Vodafone) eşlik edecek.
Yönetim Kurulu, MMA’in Türkiye’deki Ülke Müdürü Kerem Kapancı tarafından desteklenmeye devam edecek.