Skip to main content

Medya Takip Merkezi (MTM)’nin geliştirdiği mobil uygulama ile medya takip sistemi artık taşınabilir hale geldi. Akıllı telefonlar ve Pad’ler için hazırlanan özel tasarımda, basın, TV, İnternet medyası, sosyal medya ve…


Medya Takip Merkezi (MTM)’nin geliştirdiği mobil uygulama ile medya takip sistemi artık taşınabilir hale geldi. Akıllı telefonlar ve Pad’ler için hazırlanan özel tasarımda, basın, TV, İnternet medyası, sosyal medya ve haber ajanslarının takip sonuçlarına kolayca ulaşılıyor.
Medya Takip Mobil

‘Medya Takip Mobil’, nerede olursa olsunlar medya yansımalarını abonelerinin yanı başlarına getiriyor. 
MTM Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs,”yeni uygulama ile basın, görsel-işitsel medya, internet medyası, sosyal medya ve haber ajanslarının takip sonuçlarına, iPhone, iPad, Blackberry ve Android işletim sistemi ile uyumlu cihazlar üzerinden kolayca erişim sağlanabileceğini” açıklarken, sözlerine şöyle devam etti: “Medya Takip Mobil uygulaması ayrıca, ülke ve dünya gündeminin tek tıkla hızlıca takip edilmesini sağlayacak, günün kısa özetini ilgilileriyle buluşturacak. İletişim dünyasına ilişkin en sıcak haberlerin yer aldığı Son Dakika ve abonelerin öne çıkan takip sonuçlarından derlenen Haber Özetleri servisleri de, mobil uygulamanın sundukları arasında…”
İletişim dünyasının büyük beğenisini toplayan mobil servis ayrıca,  MTM abonelerinin takip konuları ile ilgili geçmişe dönük arşiv araması yapmalarına da imkan sağlıyor.