Skip to main content

McDonald’s Türkiye, Akıllı Magnet’le hızlı servis sektöründe bir yeniliğe imza attı.

McDonald’s Türkiye, hızlı ve kolay sipariş deneyiminde Akıllı Magnet uygulamasını hayata geçirdi. Akıllı Magnet uygulamasıyla, telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirenler anında sipariş verebiliyor.

Akıllı Magnet, tüketicilerin NFC (Yakın Alan İletişimi) özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek hızlıca sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Akıllı Magnet sayesinde herhangi bir uygulama indirmeye ya da sürekli güncelleme yapmaya gerek kalmıyor. Akıllı Magnet, otomatik sipariş talimatı ve anlık sipariş durum izleme seçenekleri de sunuyor. Böylece tüketiciler hızlı ve pratik şekilde evlerine sipariş verebiliyor.

mcdonalds akilli magnet

McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş yeni uygulama ile ilgili, “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak…”dedi.