Skip to main content

Mastercard’da Hızlı Gelişen Pazarlar Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Ödeme teknolojileri alanında faaliyet gösteren global teknoloji şirketi Mastercard, Hızlı Gelişen Pazarlar, Pazarlama ve İletişim Başkan Yardımcılığı görevine Ceren Türkben Kaya getirdi. 2013 yılından bu yana Mastercard bünyesinde görev yapan Ceren Türkben Kaya, son olarak Güney Doğu Avrupa Pazarlama Yöneticiliği görevini yürütüyordu.

2013 yılından bu yana Mastercard bünyesinde Güney Doğu Avrupa Pazarlama Yöneticisi görevini yürüten Kaya, bundan böyle Israil, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Belarus ve Gürcistan, gibi 12 ülkenin bulunduğu Hızlı Büyüyen Pazarlar’da pazarlama ve iletişimden sorumlu olacak.

Ceren Türkben Kaya, kariyerine 2002 yılında Reckitt Benckiser Türkiye’de başlarken, 2003 yılında Unilever Türkiye’ye geçerek farklı ürün gruplarında pazarlama marka yöneticisi olarak çalıştı. Ardından 2010 yılında Unilever İngiltere Merkez Ofisine transfer olan Kaya, burada 3 yıl boyunca Global Gıda Pazarlama bölümü altında Global ve Bölgesel Kıdemli Marka Geliştirme Yöneticisi olarak görev yaptı.