Skip to main content

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. evresinin bir parçası olan Moon Knight, Oscar Isaac ve Ethan Hawke’ı bir araya getiriyor.

Marvel, bu yıl Disney Plus’ta yayınlanmaya başlayacak olan Marvel Sinematik Evreni’nin yeni dizisi Moon Knight’ın ilk fragmanını yayınladı.

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. evresinin bir parçası olarak düşünülen dizinin başrolünde Dune’un yıldızlarından Oscar Isaac yer alıyor. Dizi, eski bir asker ve istihbarat çalışanı olan ve daha sonra bir paralı asker olarak çalışmaya başlayan, çoklu kişilik bozukluğuna sahip Marc Spector’un başından geçen türlü olaylardan sonra Mısır ay tanrısı Khonshu’nun sağ kolu olarak Moon Knight adını almasını ve ardından başından geçenleri anlatıyor.

Ethan Hawke’ın da bir kült lideri olarak altı bölüm yer alacağı dizi Marvel fanları tarafından merakla beklenirken, Marvel, bu yıl Disney Plus’ta dört diziyle izleyicilerin karşısına çıkmayı planlıyor: Ms. Marvel, She-Hulk, Secret Invasion, The Guardians of the Galaxy Holiday Special. Bu dizilerin yanı sıra ikinci sezonu merakla beklenen What If …? de ekranlara dönecek.

Moon Knight, 30 Mart tarihinde Disney Plus’ta yayınlanmaya başlayacak.

Kaynak: Marvel’s Moon Knight drops a thrilling first trailer – CNet