Skip to main content

LG Electronics, yeni akıllı telefon modelleri Optimus VU:II ve Optimus G Pro’yu kullanıcılara sundu.  Kısa bir süre önce duyurusu yapılan Optimus VU:II akıllı telefon ve tabletin bir araya geldiği hibrid…LG Electronics, yeni akıllı telefon modelleri Optimus VU:II ve Optimus G Pro’yu kullanıcılara sundu. 

Kısa bir süre önce duyurusu yapılan Optimus VU:II akıllı telefon ve tabletin bir araya geldiği hibrid bir ürün. İnteraktiviteyi kolaylaştıran enine geniş ekranı ile Optimus VU:II, tablet büyüklüğünde olmadan aynı fonksiyonları kullanıcıya sunabiliyor. Panorama Note gibi özel bir uygulamaya sahip olan ürün, bu yeni özellik ile kullanıcılara 3:1 oranlı ekranda yazma, çizme ve not alma şansı tanıyor. Optimus VU:II, Snapdragon S4 işlemcisine ve Android 4.0 işletim sistemine sahip. Ürün, 9.4 mm kalınlığında ve 159 gram ağırlığında.
5.5 inç büyüklüğündeki telefon, bir önceki modeli Optimus G gibi Qualcomm Snapdragon S4 işlemciye sahip. LG’nin yüksek performanslı telefonu Optimus G Pro, kullanıcıların kişisel gereksinimlerini karşılayan UX gibi özel bir fonksiyona sahip. 
LG’nin amiral gemisi ürünlerinden Optimus G Pro’nun 2013’ün Nisan ayında Japonya’da pazara sunulması hedefleniyor.