Skip to main content

LG Electronics’in tasarımıyla öne çıkan L Serisi cep telefonları dünya çapında 10 milyondan fazla satış rakamına ulaştı. LG Electronics Optimus L Serisi akıllı telefonları satış rakamının 10 milyonu geçtiğini duyurdu. …

LG Electronics’in tasarımıyla öne çıkan L Serisi cep telefonları dünya çapında 10 milyondan fazla satış rakamına ulaştı.
LG Electronics Optimus L Serisi akıllı telefonları satış rakamının 10 milyonu geçtiğini duyurdu. 
LG L Serisi  Optimus L3 (3.2 inç ekran) Optimus L5 (4.0 inç ekran) ve Optimus 7 (4.3 inç ekran) ilk olarak Barselona’da gerçekleştirilen Mobile World Congress’te tanıtılmış, ardından Optimus L9 (4.7 inç) tüketicinin beğenisine sunulmuştu. 
L Style akıllı telefonlar çağdaş kare stili, ince görünüm, metalik aksesuar gibi estetik bileşenlerden oluşuyor. L Style ayrıca parmak ucuyla kolay not tutma olanağı sunan QuickMemo ve 64 farklı dilde çeviri yapabilen QTranslator gibi inovatif özelliklerle geliyor. 
LG Mobil İletişim Bölümü Başkanı ve CEO’su Dr. Jong-seok Park, L Serisi telefonların 10 milyon satış rakamını aşmasına yönelik olarak şunları söyledi: “LG’nin yaşadığı bu kilometre taşı gelişme, akıllı telefonlarda çağdaş tasarım, büyük ekran ve geliştirilmiş UX özelliklerin bir araya gelişinin iyi bir göstergesi. LG Electronics olarak stratejimiz rakiplerimizin aksine kullanıcıların bireysel gereksinim ve yaşam tarzına göre mobil ürünler geliştirmek yönünde.”
L Serisi akıllı telefonları olan Optimus L3, Optimus L5, Optimus L7 ve Optimus L9 dünya çapında 50’den fazla ülkede kullanıcıya sunuluyor.