Skip to main content

Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi bu yıl 30 Kasım Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenlenecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi (CCG) ve Kurumsal İlişkiler Enstitüsü iş birliğiyle gerçekleştirilen Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi değişen dünyada itibar yönetimi konusunu masaya yatırmak üzere sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Albert Long Hall’da 30 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilecek zirvede dijital çağda şeffaflığın artışı, doğal kaynakların azalması ve gelir uçurumunun günden güne büyümesi gibi gelişmeler karşısında şirketlerin kendilerini nasıl konumlandırdıkları ve itibarlarını nasıl korudukları gibi konular ele alınacak. Katılımcılar, sektörün önde gelen isimlerinin başarı hikayelerini dinleme ve profesyonel bir çerçeveden sektörü inceleme fırsatı bulacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşması ile başlayacak olan zirve tüm gün sürecek. Konuşmacılar arasında BJK Başkanı Fikret Orman, Kurumsal Yönetim Merkezi Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, Kurumsal İlişkiler Enstitüsü Başkanı Atilla Demir Yerlikaya, Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Yazar Aret Vartanyan’ın yanı sıra önde gelen şirketlerin başarılı iletişim yöneticileri yer alıyor.

Detaylı bilgi için: 2017.itibariyonetenler.com