Skip to main content

Mashable’da yer alan habere göre; yeni nesil iPhone tasarımının görüldüğü videoda yansıtmalı klavye bulunuyor.  Eğer yazı yazma hızı ve kullanışından şikayet ediyorsanız, bu yeni iPhone 6 konseptinin yer aldığı video,…

Mashable’da yer alan habere göre; yeni nesil iPhone tasarımının görüldüğü videoda yansıtmalı klavye bulunuyor. 

Eğer yazı yazma hızı ve kullanışından şikayet ediyorsanız, bu yeni iPhone 6 konseptinin yer aldığı video, yeni telefonu beklediğinize değeceğe benziyor.  
YouTube’ta yer alan videoda, iPhone 6 için tasarlanan bir modele yer veriliyor. Yeni tasarımda telefon, Mac klavyesini bir taraftan yansıtabiliyor, ve diğer tarafından da bir Mac masaüstünü görüntüleyebiliyor. 
Sonitdac adlı YouTube  kullanıcısı  tarafından oluşturulan videoda iPhone 6’nın yorumlanmış bir konsepti görülüyor. Görünümü iPhone 5’e benzeyen yeni telefonun üst ve alt kısımlarından hafif bir yükselti yaratmak için yeni bir stand oluşturuluyor.  
Bir sonraki iPhone için Apple’ın bir süre daha sessizliğini koruyacağı bekleniyor. 
Yeni nesil iPhone içinse, gelecek ay (10 Haziran) düzenlenecek dünya çapında geliştiricilerin buluştuğu World Wide Developer’s Conference’ta bir açıklamanın gelme ihtimali yüksek.