Skip to main content

ING Bank’ın bankacılık sektörü için yenilikçi ürünler geliştirme fırsatı sunduğu “ING Hackathon” için geri sayım başladı.

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “ING Hackathon25-26 Kasım tarihlerinde Bilkent Cyberpark’ta gerçekleştirilecek . 24 saatlik maratonun kazananı ING Global’de fikrini anlatma fırsatının yanı sıra 15 bin TL’lik hediye çekinin sahibi olacak. ING Hackathon için son başvuru tarihi 15 Kasım. ING Hackathon için başvurular hackathon.ingbank.com.tr adresinden 15 Kasım tarihine kadar yapılabiliyor.

24 saatte sıfırdan projeler

Sınırlarını zorla, geleceği hayal et” temasının hakim olduğu yarışmaya en az 3, en fazla 6 kişiden oluşan takımlar katılabiliyor. Her takım nesnelerin interneti, chatbot, web sitesi, mobil uygulama, giyilebilir teknolojiler, robotik, güvenlik, büyük veri, otomasyon, yapay zeka ve makine öğrenmesi, sanal gerçeklik, bulut teknolojileri, blockchain, 3D yazıcılar gibi teknolojilerden en az iki tanesini kullanarak en iyi projeyi geliştirmek için mücadele edecek. Katılımcıların özgün ve yaratıcı bir projeyi 24 saat içerisinde geliştirip sunuma hazır hale getirmesinin beklendiği ING Hackathon’da takımlar ING’nin alanında uzman mentorlarından da destek alacak.

Başarılı projeler ödüllendiriliyor
Yarışmanın kazananları geliştirdikleri fikri ING Global’de düzenlenecek etkinlikte anlatma fırsatına sahip olacak. Bunun yanında birinci takım 15 bin TL’lik, ikinci takım 10 bin TL’lik, üçüncü takım ise 5 bin TL’lik hediye çeki kazanacak. İlk 10’a giren takımları sürpriz hediyelerin beklediği ING Hackathon’da başarılı projelere İTÜ Çekirdek’te ön kuluçka eğitimleri ya da Bilkent Cyberpark’ta ön kuluçka eğitimleri ve bir yıl ücretsiz ofis kullanımı da sunulacak.