Skip to main content

Huawei’nin Digiturk ile yaptığı tablet kampanyasıyla, ince, hızlı ve yüksek çözünürlüklü Huawei Mediapad tabletleri farklı paket seçenekleriyle sunuluyor. Huawei’nin Digiturk’le yaptığı işbirliği kapsamında, Huawei Mediapad tabletleri Türk tüketicisiyle buluşuyor. Huawei…

Huawei’nin Digiturk ile yaptığı tablet kampanyasıyla, ince, hızlı ve yüksek çözünürlüklü Huawei Mediapad tabletleri farklı paket seçenekleriyle sunuluyor.
Huawei’nin Digiturk’le yaptığı işbirliği kapsamında, Huawei Mediapad tabletleri Türk tüketicisiyle buluşuyor. Huawei Mediapad tabletleri, Digiturk abonelerine özel paket seçenekleriyle, 30’dan fazla canlı kanal ile yüzlerce film, dizi, belgesel, spor ve yaşam içeriklerini izleme imkanı sunuyor. 
Huawei Mediapad Lite tabletleri 2G, 3G, GPRS, Wi-Fi, Bluetooth, microUSB bağlantılarını destekliyor. Huawei Mediapad Lite tabletinin ön yüzeyinde 1.3MP çözünürlüğünde, arka yüzeyinde ise 8MP çözünürlüğünde 720p  30fps video kayıt yetenekli kamera bulunuyor.  
Huawei Mediapad tabletleri, 7 inç’lik Medipad Lite ve 10 inç’lik Medipad Link olarak iki farklı model opsiyonuyla, Huawei’nin Digiturk ile yaptığı işbirliği kapsamında tüketicileriyle buluşuyor. Üyeler tablet hediyeli film, dizi veya spor paketlerinden birini seçerek ayda 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla Huawei Mediapad tabletlerine, farklı Digiturk paketleriyle sahip olabiliyor.