Skip to main content

Türkiye pazarına Nisan ayında giren mobil sosyal iletişim uygulaması WeChat, BlackBerry için WeChat 2.5 sürümünü çıkardı. WeChat’in yeni BlackBerry 10 platformu için de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Mobil sosyal iletişim uygulaması WeChat…

Türkiye pazarına Nisan ayında giren mobil sosyal iletişim uygulaması WeChat, BlackBerry için WeChat 2.5 sürümünü çıkardı. WeChat’in yeni BlackBerry 10 platformu için de piyasaya sürülmesi planlanıyor.
Mobil sosyal iletişim uygulaması WeChat BlackBerry OS 5, OS 6 ve OS 7 için WeChat 2.5’i piyasaya sürdüğünü ve WeChat’i yeni BlackBerry 10 platformuna getirmeyi planladığını açıkladı. WeChat 2.5 sürümü ücretsiz olarak indirilebiliyor.
WeChat 2.5 BBM ile de entegre edilebiliyor

WeChat 2.5’un BBM (BlackBerry Messenger) ile entegre edilebilmesi sayesinde kullanıcılar, BBM üzerindeki tüm dostlarını artık tek bir tıklama ile WeChat üzerindeki arkadaşlarına ekleyebiliyor ve dahili menü seçimi ile WeChat ID’sini bir BBM sohbeti içinde paylaşabiliyor.
WeChat Temmuz’da BlackBerry Z10’da

BlackBerry Z10 akıllı telefonu için WeChat Temmuz ayı itibariyle BlackBerry World üzerinde ücretsiz olarak temin edilebilecek. BlackBerry Q10 akıllı telefonu için WeChat’in ne zaman kullanıma sunulacağı ise daha sonraki bir tarihte açıklanacak.