Skip to main content

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın 20. yıl dönümü şerefine yayınlanacak olan özel yapımın yeni fragmanları serinin fanlarını bir hayli heyecanlandırdı.

J.K. Rowling’in eserlerinden uyarlanan 8 film ile fanlarını defalarca sinemalara sürükleyen ve popülaritesini iki on yıllık sürece rağmen korumaya devam eden Harry Potter serisinin, 20. yıl dönümünü özel bir yapım ile kutlayacağı biliniyordu. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’ta yayınlanacak olan bu özel yapım için nefesler tutulurken, HBO Max tarafından yayınlanan yeni fragman büyük heyecana neden oldu.

Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint’in yanı sıra Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, Imelda Staunton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Mark Williams, Matthew Lewis, Ian Hart ve Evanna Lynch’i de kadrosunda barındıran yapımda eski günler yâd edilecek, Harry Potter serisi hakkında ünlü isimlerin görüşleri paylaşılacak.

HBO Max’ın halihazırda merakla beklenen yapım ile ilgili yeni bir fragman paylaşması, gün sayan fanları oldukça heyecanlandırdı.

Kaynak: Harry Potter Stars Reunite, 20th Anniversary Special Trailer – Digital Trends