Skip to main content

Sony, sadece PlayStation 3’e özel olarak geliştirilen ‘God of War: Ascension’ın tek oyunculu demosunu çıkardı. Kratos’un God of War hikayesindeki destansı yolculuğunun nereden başladığını ilk kez gün ışığına çıkaran bu…Sony, sadece PlayStation 3’e özel olarak geliştirilen ‘God of War: Ascension’ın tek oyunculu demosunu çıkardı. Kratos’un God of War hikayesindeki destansı yolculuğunun nereden başladığını ilk kez gün ışığına çıkaran bu yepyeni demo, aynı zamanda, tüm PlayStation Network kullanıcıları tarafından oynanabiliyor. 
 
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) yepyeni ‘God of War: Ascension’ tanıtım filminin çıkışının yanı sıra PlayStation Network kullanıcılarının oyunun tek oyunculu demosunu indirme fırsatına sahip olduğunu açıkladı.
 
God of War: Ascension, Kratos’un ‘Sparta’nın Hayaleti’ olmadan önceki karanlık ve daha insani geçmişini anlatan beklenmedik ve sürükleyici bir yolculuk sunuyor. Bu destansı ön bölüm Kratos’un God of War hikayesindeki yolculuğunun nerede başladığını bugüne kadar ilk defa gün ışığına çıkarırken, oyun dizisi ile yeni tanışacak olan oyuncular için de bir başlangıç noktası sunuyor.
God of War: Ascension 15 Mart tarihinde, tüm dünyayla eş zamanlı, Türkiye’de ve Türkçe olarak piyasaya sürülecek.