Skip to main content

Garanti Bankası, kredi kartı sektöründe bir ilk olan BonusFlaş isimli mobil uygulamasını kullanıma sundu

Garanti Bankası’nın yenilikçi kredi kartı Bonus, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran ve kredi kartı sektöründe bir ilk olan BonusFlaş uygulamasını kullanıma sundu.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen BonusFlaş uygulamasıyla kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemler tek bir platform üzerinden, çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar, sahip oldukları tüm Garanti banka ve kredi kartlarını aynı platformda kolaylıkla kontrol etme imkânı buluyor. Kredi kartıyla yapılan hemen tüm işlemleri sunan, kullanıcılara hız ve kolaylık sağlayan uygulama aynı zamanda, harcama alışkanlıklarını analiz ederek, müşteriler için en uygun kampanyaları öneriyor. Kullanıcılar tercih ettikleri kampanyaya tek bir dokunuşla katılabiliyor, güncel harcama, kalan limit, kazanılan bonus gibi bilgileri anlık takip edebiliyor.

BonusFlaş uygulaması yüklü Garanti Bankası kart kullanıcıları, internet alışverişlerinde cep telefonları üzerinden sadece şifre girerek alışveriş yapabiliyor. Ayrıca, belirli özelliklere sahip cep telefonu kullanıcıları, temassız POS özelliği olan üye iş yerlerinde, kartlarını cüzdanlarından çıkarmaya gerek olmadan, cep telefonlarıyla ödemelerini gerçekleştirebiliyor.

BonusFlaş lansmanında bir araya geldiğimiz Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç; “Bugün Bonus tarihinin önemli günlerinden birini yaşıyoruz. Bonus’u cep telefonuyla evlendiriyoruz, Bonus artık plastik formundan çıkıp bir uygulama olarak akıllı telefonlara girmiş oluyor. Müşterilerimizin BonusFlaş’ın tüm özelliklerinden faydalanmak için sadece kart şifrelerini kullanmaları yeterli olacak. 1 yılda 1 milyon aktif kullanıcı gibi aktif bir hedef koyduk kendimize.” açıklamasında bulundu.