Skip to main content

Dijital oyun dünyasının en yeni oyunları, teknolojileri ve fenomen oyuncularının bir araya geleceği Games Week 2018’e geri sayım başladı.

Dijital oyun dünyasının bir araya geleceği CNR Games Week İstanbul’a saatler kaldı. 6-10 Haziran 2018 tarihlerinde fenomen oyuncular, turnuvalar, her yaştan oyuncu ve teknoloji meraklıları, oyun stüdyoları, üniversiteler ve önde gelen oyun şirketlerini ağırlayacak etkinliğin etkinliğin e-ticaret sponsoru n11.com oldu.

CNR Holding tarafından düzenlenen Games Week İstanbul, 6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında oyun dünyasının eğlenceli kapılarını CNR Expo’da açacak. En son teknolojiye sahip VR platformları, son dönem piyasaya çıkan bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, konsollar, bağımsız oyun geliştiricileri, kutu oyunları gibi birçok yeni teknolojinin bir arada olacağı etkinlikte, çok sayıda bireysel oyuncunun yanı sıra ve e-spor takımlarının yer alacağı ana sahne turnuvaları, ödüllü define avı etkinlikleri, ödüllü Cosplay yarışmaları, Youtuber imza ve buluşma etkinlikleri de gerçekleşecek.