TEKNOLOJİ

Burcu Şahin | 13.03.2017 - 16:38

Galaxy S8 Plus bataryası ortaya çıktı

Samsung'un 29 Mart'ta tanıtılacak Galaxy S8 modelleri ile ilgili son olarak Galaxy S8 Plus bataryası görüntülendi. Detaylar haberimizde...

Samsung’un 29 Mart’ta duyurulacak Galaxy S8 modelleri ile ilgili bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8’in iris tarayıcıdan vazgeçerek yüz tanıma özelliğine özelliğine geçiş yapacağı iddiaları gündeme gelmişti. İris tarayıcının yeterince hızlı olmaması ve her ortamda kullanılamaması nedeniyle Galaxy S8’de yüz tanıma özelliğine geçileceği belirtilmişti. İddialar gerçek olursa yüz tanıma özelliğiyle telefonunuzun kilidini açmak 0,01 saniyeden daha kısa bir süre alabilir. Bu gelişmeden sonra sızıntıların ardı arkası kesilmedi. Son olarak, Galaxy S8 Plus bataryası ortaya çıktı.

Galaxy S8 bataryası kaç mAh olacak?

galaxy s8 plus batarya
Çin kaynaklarında ortaya çıkan sızıntı görseline göre, Galaxy S8 Plus batarya kapasitesi de belli oldu. Galaxy S8 Plus 3500 mAh‘lik bir batarya kullanacak. Model seri numarası FFC sertifikası ile eşleştiği için bataryanın Galaxy S8 Plus’a ait olduğu anlaşılıyor. Sızıntıların doğru olup olmadığını 29 Mart tarihindeki Samsung etkinliğinde öğreneceğiz.