Skip to main content

Fujifilm’in meşhur kamera ailesi INSTAX MINI’ye INSTAX MINI 12 adlı yeni üye geliyor. Şirket ayrıca INSTAX UP! adlı akıllı telefon uygulamasını da duyurdu.

Fujifilm’in meşhur kamera ailesi INSTAX MINI’ye bu ayın ortalarında INSTAX MINI 12 adlı yeni üye geliyor. Önceki modellere göre daha dikdörtgen bir yapıda tasarlanan INSTAX MINI 12’nin 79.95 dolardan satışa sunulması planlanıyor. INSTAX MINI 12, parlak veya düşük ışık koşullarında görüntü kalitesini optimize eden otomatik flaş kontrolüne sahip.

Şirket ayrıca, INSTAX UP! adlı akıllı telefon uygulamasını da duyurdu. Şipşak fotoğraf tutkunlarının fotoğraflarını tek bir yerde dijital olarak taraması, saklaması ve paylaşması için tasarlanan bu ücretsiz uygulama ile kullanıcılar fotoğraflarını telefonlarından dijital olarak tarayabilecek, içe aktarabilecek ve düzenleyebilecek.

Tüketici geri bildirimlerinin yardımıyla geliştirilen INSTAX UP!, favori INSTAX fotoğraflarını dijital olarak saklama ve bunları paylaşılabilir gönderilere dönüştürme sürecini basitleştiriyor.

Fujifilm Europe Görüntüleme Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Shin Udono, INSTAX UP!’ın yüksek kaliteli INSTAX fotoğraflarını kolayca dijitalleştirme ve paylaşma sorununu çözen yeni bir çözüm olduğunu söylüyor. Udono ayrıca, genel INSTAX deneyimini geliştiren INSTAX UP!’ın anlık fotoğraf tutkunlarının yaratıcılıklarını dijital olarak organize etmelerini, arşivlemelerini ve fotoğraflarını dünyayla kolayca paylaşmalarını sağlayarak özel anıların korunmasına ve daha fazla ilham kaynağı olmasına yardımcı olacağını belirtiyor. INSTAX UP! Apple Store ve Google Play Store’dan indirilebiliyor.

Kaynak: Fujifilm Brings the Joy and Creativity With its New INSTAX MINI 12™ Instant Camera – Fujifilm