ETKİNLİK

Digital Age | 01.08.2022 - 19:05

Felis Ödülleri’ne başvurular 8 Ağustos’ta başlıyor

Reklam ve pazarlama sektöründe yaratıcılığın, etkinin ve kalitenin kutlandığı, yaratıcılıkları ile ilham veren ekiplerin ödüllendirildiği Felis Ödülleri’ne başvurular 8 Ağustos’ta başlıyor.

Güncel trendler ve globaldeki değişimlerden yola çıkılarak her yıl yenilenen Felis Ödülleri, bu yıl bir kez daha yenilendi. 16 ana bölümde başvurularını bekleyen Felis Ödülleri, 8 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında başvuruları kabul edecek. Jüri değerlendirmelerinin ardından ödül almaya hak kazanan ekipler, ödüllerine Brand Week Istanbul sahnesinde kavuşacaklar.

Geçtiğimiz yıl Felis Ödülleri içerisinde yer alan Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü, Curious Felis’e dahil oldu. Dönüştüren Pazarlama Stratejisi adını alan bu bölüm, markaların başvurularını, Curious Felis’in diğer bölümü olan Yaratıcı Strateji Bölümü ise ajanslardan gelen başvuruları kabul edecek.

Bilindiği üzere, Curious Felis, etkisini kanıtlayan kampanyaların arkasındaki stratejileri ve stratejistleri ödüllendiriyor. Cruious Felis’e başvurular da Felis Ödülleri gibi 8 Ağustos’ta başlayacak.

Felis Ödülleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye felisodulleri.com’dan ulaşabilir; yine aynı adres üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.