Skip to main content

Reklam ve pazarlama dünyasının son 7 yılına ışık tutan ve 23 bin 590 projeyi kapsayan büyük Felis arşivi meraklılarını bekliyor.

Yaratıcılığın reklam ve pazarlama endüstrisi için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ve yaratıcılıkları ile sektöre katkı sağlayan ekipleri ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Felis Ödülleri, büyük arşivini kullanıma açtı. Son 7 yılda başvuran 23 bin 590 proje, Felis arşivinde yaratıcı dünyanın meraklılarını bekliyor.

Kullanıcıların yaklaşık 24 bin projenin tüm detaylarına ulaşabilecekleri bu arşivde Felis’e başvuran çalışmaların hareketli ve görsel materyalleri, case videolar, briefler, strateji ve uygulamalara dair detaylar yer alıyor. Bu dev arşiv, aynı zamanda, son 7 yılda kimlerin Felis’i gözlerine kestirdikleri, hangi bölümde kaç başvurunun kabul edildiği, kimlerin Felis almaya hak kazandığı gibi bilgileri de içeriyor. Felis arşivi ile sektörün yolculuğuna göz atmak da mümkün.

Büyük ödül kazanan 50 proje, Felis’e layık görülen bin 525 yaratıcı ve etkili iş, başarı ödülü kazanmış 2 bin 334 çalışmanın yanı sıra son 7 yılda Felis’e başvuran tüm çalışmalar bu arşivde ayrı ayrı yer alıyorlar.

Reklam ve pazarlama sektörünün hemen her alanında yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirme amacıyla düzenlenen Felis ile sektörün son 7 yılına ışık tutan, yaratıcı dünyanın hafızası niteliğindeki bu arşive üye olmak için arşiv.felisodulleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.