Skip to main content

Yoğun bir iş gününün ardından program yapmaya vakti olmayan çalışanları, Eventgrabber ile çözüm bulabilirler. Mayısta kurulan Eventgrabber, kişilik özelliklerini göz önünde bulundurarak kullanıcılarına katılabilecekleri etkinlikleri listeleyen bir platform. Sunulan etkinliklikler,…

Yoğun bir iş gününün ardından program yapmaya vakti olmayan çalışanları, Eventgrabber ile çözüm bulabilirler.

Mayısta kurulan Eventgrabber, kişilik özelliklerini göz önünde bulundurarak kullanıcılarına katılabilecekleri etkinlikleri listeleyen bir platform. Sunulan etkinliklikler, kullanıcının bulunduğu yerin yakınlarında gerçekleşen etkinlikler olarak sıralanıyor. Sıraladığı çoğu etkinliği Facebook’tan alan Eventgrabber, aynı zamanda radyo, sanal gazeteler, ve başka dış kaynaklardan faydalanıyor. Sıralanan etkinlikler altı ana başlık altında toplanıyor: canlı performanslar, kültürel etkinlikler, gece hayatı, profesyoneller, spor ve çocuk ile aile. Kullanıcılar bulundukları konuma göre veya ilgi alanlarına göre etkinlik araması yapabiliyor.

Eventgrabber’da aynı zamanda etkinliklerle ilgili fikir paylaşımında bulunup, yorum yapmak mümkün. Bunun dışında Etkinlik Takvimi özelliği ile, kullanıcılar, etkinliklerini kendi takvimlerine ekleyerek, organize edebiliyorlar.

Etkinlik şirketleri de siteden yararlanabilir
Etkinlik düzenleyen şirketler ise, Eventgrabber sitesi aracılığıyla etkinliklerinin biletlerini satışa çıkartabiliyor.  Siteyi kullanan etkinlik şirketleri, coğrafi konum veya ilgi alanına göre hedef kitlelerine ulaşarak satış yapabiliyor.

Kullanıcılar, Eventgrabber’daki aktivitelerini, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal ağlarla paylaşabiliyorlar.