Skip to main content

Istanbul Business School, Türk ve uluslararası şirketlerin eğitmen olduğu Micro MBA programlarını,  Şubat itibariyle online olarak e-Micro Mba eğitimleri verecek. 7 Şubat’ta başlayacak ilk E-Micro MBA programı olan “Yönetim ve…

Istanbul Business School, Türk ve uluslararası şirketlerin eğitmen olduğu Micro MBA programlarını,  Şubat itibariyle online olarak e-Micro Mba eğitimleri verecek. 7 Şubat’ta başlayacak ilk E-Micro MBA programı olan “Yönetim ve Liderlik” eğitimine başlayan kayıtlar, Aralık ve Ocak ayı boyunca devam edecek.

2010 yılından beri İstanbul’da genç profesyonellere farklı alanlarda Micro MBA programları sunan Istanbul Business School, bundan sonra eğitimlerini  online ortam üzerinden aktaracak.

E-Micro MBA serilerinin ilki 7 Şubat’ta başlayacak olan ve 6 hafta sürecek olan ”Yönetim ve Liderlik” eğitimleri her Salı ve Perşembe akşamları 19.30-22.00 arasında canlı olarak verilecek. Öğrenciler kullanıcı adı ve şifreleri ile  sisteme girerek, canlı olarak ders anlatacak olan eğitmenlerin sınıfına katılarak canlı olarak soru sorup cevap alabilecekler. Derslerde aynı anda maksimum 150.000 öğrenciye kadar katılım olabilecek.

Yönetim ve Liderlik e-Micro MBA programını eğitmenleri arasında  TeknoSA COO’su Bülent Gürcan, Turkcell Superonline CFO’su Önder Şenol ,Coca Cola Türkiye Gazsız İçeceklerde Sorumlu Pazarlama Müdürü Tolga Ünvan, Novartis Aşıları Türkiye Bölüm Müdürü Atakan Özdermir , Pepsi Co Ticari Pazarlama Müdürü Cem Ağaoğlu gibi yöneticileri bulunduruyor.

Yönetim ve Liderlik e-Micro MBA programının  koordinatörü, Teknosa COO’su Bülent Gürcan: “İçinde yaşadığımız zaman, dünyamız, yani hayatımız son derece dinamik…Hepimiz okullarda…,bizi özellikle iş yaşamında başarıya götüreceğini ümit ettiğimiz bilgilere sahip olduk. Ve fakat kimimiz,benim gibi, okulda okuduğu konularda çalışmayarak farklı alanlara yöneldik .Gerek okullar, gerek stajlar, gerekse iş yaşamı bu yukarıda kısaca saydığım çok sayıda  değişkeni bir arada yaşamayı her zaman mümkün kılmıyor. Bu ortamı  anlamanın en iyi yolu, Yönetim&Liderlik programına katılarak, bunu bilfiil yaşamış insanlardan duymak, onların tecrübe ve bilgilerinden yararlanmaktan geçiyor… ” diyor.