Skip to main content

eFinans, e-Fatura kullanımını teşvik etmek için e-Faturayı ücretsiz hale getirerek eFinans Portal Basic’i hayata geçirdi.

QNB Finansbank ve Cybersoft gibi güvenilir, deneyimli ve alanında uzman iki gücün ortaklığıyla hizmet veren eFinans, e-Fatura kullanımını teşvik etmek için e-Faturayı ücretsiz hale getirerek eFinans Portal Basic’i hayata geçirdi.

eFinans Portal Basic, daha kapsamlı ve nitelikli bir hizmeti ücretsiz sunmak ve e-Fatura kullanımını teşvik etmek amacıyla eFinans’ın tasarladığı ücretsiz bir e-Fatura hizmeti. Firmaların eFinans Portal Basic’ten faydalanmaları için herhangi bir taahhüt altına girmeleri gerekmiyor. Bu noktada yapılması gereken işlem eFinans web sitesinde yer alan formu doldurmak. Bunun ardından ise kullanım başlıyor.

eFinans’ın e-Faturayı teşvik için devreye aldığı eFinans Portal Basic, firmalara aynı zamanda 10 yıl ücretsiz arşivleme imkanı sunuyor. Firmalar böylece e-Dönüşüm yolunda kendilerine önemli bir avantaja sahip oluyor.

eFinans’ın sunduğu bir diğer özellik ise, eFinans Mobil uygulaması. Bu uygulamayla firmalar gelen ve giden faturalarını hareket halinde ve bilgisayara bağlı olmadan takip edebiliyor.