Skip to main content

Yeni e.ticaret çözümü Sopsy, ürünlerini müşterilerine internet ortamında ulaştırmak isteyen girişimcilere kolay bir çözüm sunuyor.  Sopsy, hızla gelişen e.ticaret dünyasında tüm girişimcilerin yerini almasını kolaylaştıracak yeni ve kolay bir çözüm olarak…

Yeni e.ticaret çözümü Sopsy, ürünlerini müşterilerine internet ortamında ulaştırmak isteyen girişimcilere kolay bir çözüm sunuyor. 
Sopsy, hızla gelişen e.ticaret dünyasında tüm girişimcilerin yerini almasını kolaylaştıracak yeni ve kolay bir çözüm olarak yerini aldı. 
Girişimciler Sopsy sayesinde internet sitesi kurulumu, bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri gibi konularla ilgilenmek yerine işlerine odaklanıp, ürünlerini Sopsy’nin sunduğu alt yapıyı kullanarak mevcut internet siteleri ya da blogları üzerinden kolayca satabiliyorlar.

Sopsy’de marka kimliğine ve hedef kitlenin tercihlerine hitap eden, görseller, yazı karakterleri, renkler ve temalar yer alıyor.
Sopsy’i ilk 3 gün boyunca denemek ücretsiz olup; 3 gün sonrasında ise devam etmek isteyen e.ticaret sitesi sahipleri aylık 20 TL ödeyerek satış yapmaya devam edebiliyor.
Sopsy’nin başında ise sanal ortamda bilinen bir isim olan Can Turanlı bulunuyor. E.ticaret sitesi Markapon’u kurup yöneten Turanlı son olarak bu girişimin ardından 2 arkadaşıyla birlikte, YOYO isimli Türkiye’nin en geniş araç paylaşım kulübünü kurmuştu.