Skip to main content

E.posta gönderim hizmetleri alanında dünyanın en saygın firmaları arasında yer alan Apsis, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları neticesinde toplu e.posta gönderim kampanyalarını bütünüyle mobil cihazlarla uyumlu hale getirdi. Apsis çözümleri sayesinde artık…

E.posta gönderim hizmetleri alanında dünyanın en saygın firmaları arasında yer alan Apsis, yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları neticesinde toplu e.posta gönderim kampanyalarını bütünüyle mobil cihazlarla uyumlu hale getirdi. Apsis çözümleri sayesinde artık hazırlanan tüm kampanyalar otomatik olarak mobil cihazlarla uyumlu hale geliyor.

55’ten fazla ülkedeki faaliyetleriyle dünyanın önde gelen e.posta gönderim hizmet sağlayıcısı Apsis’in geliştirdiği Mobile Headline ve Mobile Optimized Template çözümleri sayesinde artık bütün toplu e.posta ve e.bülten gönderileri mobil cihazlarla uyumlu. 
Apsis’in kullanıma sunduğu iki yeni çözüm e.posta gönderim kampanyalarının etkinliğini mobil alanda en yüksek seviyeye çıkarıyor: Mobile Headline (Mobil Manşet) ve Mobile Optimized Template (Mobil İçin Optimize Edilmiş Şablon).
Apsis Pro çözümü içinde sunulan bir özellik olan Mobile Headline (Mobil Manşet) sayesinde, e.posta kampanyalarının normal versiyonlarının yanı sıra mobile tam uyumlu farklı versiyonları da otomatik olarak hazırlanıyor. Eğer e.posta bir mobil cihazda açılırsa, mobile uyumlu olan versiyon görüntüleniyor. Bu versiyon genellikle belirgin bir mesaj içeren ve e.postanın görüntülendiği mobil işletim sistemine otomatik optimize olan bir görselden oluşuyor. Görsele tıklayan mobil kullanıcılara yönelik aksiyon, e.posta kampanyasını hazırlarken belirlenebiliyor. 
Mobile Optimized Template (Mobil İçin Optimize Edilmiş Şablon) e.postaların mevcut tasarımını değiştirmeden, mobil kullanıcılar için yeniden düzenleyerek optimize ediyor. Mobile Optimized Template, e.postaları ve e.bültenleri ‘tek sütun’ haline getirerek okunmasını kolaylaştırıyor. Çözümün bir diğer özelliği ise internette kullanılamayanlar da dahil olmak üzere tüm fontların kullanılabilir olması.