Skip to main content

Crain Communications’un sahibi olduğu Advertising Age Grubu’nun Yayın Direktörü David Klein, MediaCat Marketing Forum’a konuşmacı olarak katılıyor. Tüm grubun yayıncılık ve stratejik girişimlerini yöneten Klein; pazarlama, reklam ve medya haberlerini…


Crain Communications’un sahibi olduğu Advertising Age Grubu’nun Yayın Direktörü David Klein, MediaCat Marketing Forum’a konuşmacı olarak katılıyor.
Tüm grubun yayıncılık ve stratejik girişimlerini yöneten Klein; pazarlama, reklam ve medya haberlerini içeren lider medya grubu Ad Age’e 1996 yılında editör olarak girdi. 1997’de ortak yayıncı ve grup editörü olan Klein, daha sonra Yazı İşleri Direktörlüğü’ne yükseldi.
Şu an Crain Communications’ın pazarlama, medya, internet ve yayıncılık girişimleri sorumluluğunu üstlenen Klein ayrıca TelevisionWeek, BtoB ve Creativity Dergisi’ni de yönetiyor.
Klein, Ad Age’ten önce CMP Media’s Information Week’in editörlüğünü ve ilk e.ticaret ve medya dergisi Interactive Age’in Kurucu Yayın Yönetmenliğini yapıyordu.