Skip to main content

Avea, en iyi motivasyon mesajını atan Kartalcell’liyi CSKA Moskova Maçı için Rusya’ya uçuracak  Avea, Kartalcell hattına sahip 2 şanslı çifti 6 Aralık’ta oynanacak CSKA Moskova-Beşiktaş basketbol maçına Rusya’ya götürüyor. Kampanyaya…

Avea, en iyi motivasyon mesajını atan Kartalcell’liyi CSKA Moskova Maçı için Rusya’ya uçuracak 
Avea, Kartalcell hattına sahip 2 şanslı çifti 6 Aralık’ta oynanacak CSKA Moskova-Beşiktaş basketbol maçına Rusya’ya götürüyor. Kampanyaya katılmak için Kartalcell’li Avealıların takımları için hazırladıkları hazırlanan mesajı göndermesi yeterli olacak.
Avrupa Taraftar Görecek! kampanyası kapsamında; 22 Kasım’a kadar AVRUPA yazıp boşluk bırakarak en iyi motivasyon mesajını 1903 kısa koduna gönderenler kazanma şansı yakalayacak.
Talihlilerin gidiş-dönüş uçak ve maç biletleri, 2 günlük konaklama ve yurtdışındaki transfer bedelleri Avea tarafından karşılanırken, kampanyadan yararlanmak için Kartalcell abonesi olmak yeterli olacak. 
Kampanya kapsamında 1903’e gönderilecek SMS’ler ücretsiz olup, kazanan katılımcılar 23 Kasım saat 17:00’de www.facebook.com/Besiktas sayfasından duyurulacaktır.