Skip to main content

Nörobilimci, Müzisyen ve Yazar Prof. Daniel Levitin, Digital Age Tech Summit’de pandemi döneminde toplumdan dışlanan 65 yaş üstünün dijital dönüşüm sürecine nasıl entegre edilebileceğini ve aktif yaşlanmanın iş dünyasının gündemine girmesiyle oluşabilecek fırsatları anlatacak.

Bu yıl ‘Future Proofing’ temasıyla uzaktan yaşama adaptasyon, dijital sağlık, misyon temelli inovasyon ve yaratıcılık gibi başlıkları gündemine alan Digital Age Tech Summit 08 Nisan 2021 Perşembe günü online olarak düzenlenecek.

Finanstan sağlığa, perakendeden tüketici elektroniğine, toplumsal hayattan dijital kültürlere uzanan bir yelpazede yaşanan değişimin ve yakın geleceğe yön verecek trendlerin adresi olan Digital Age Tech Summit, bu yıl da insan hayatına dokunan ve hayata değer katan konuları işleyecek. Yeni iş modellerine yer veren Digital Inspiration ve teknolojiyle birlikte hayatımıza giren sorunların çözümüne odaklanan Technological Wellbeing salonlarıyla ilham verici bir program katılımcıları bekliyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de; Nörobilimci, Müzisyen ve Yazar Prof. Daniel Levitin.

Popüler bir konuşmacı olarak Londra’daki Parlamento katında ABD Kongresi, Microsoft, Google ve Amazon’a sunumlar yapan Levitin; Apple, Booz-Allen, Microsoft, Birleşik Devletler Donanması, Sonos, Philips, Sony, Fender ve AT&T gibi bir dizi şirkete danışmanlık yaptı.

Science, Nature, PNAS, The New Yorker, The Atlantic ve The Wall Street Journal gibi dergilerde 300’den fazla makale yayınlanan Levitin’in TED konuşması tüm zamanların en popüler konuşmaları arasında yer alıyor. New York Times’ın en çok satan dört kitabının yazarı olan Levitin, halen San Francisco, California’daki Minerva Enstitüsü’nde Sanat ve Beşeri Bilimler Kurucu Dekanı ve McGill Üniversitesi’nde James McGill Psikoloji, Nörobilim ve Müzik Emeritus Profesör olarak görev yapıyor.

Prof. Daniel Levitin, Digital Age Tech Summit’de pandemi döneminde toplumdan dışlanan 65 yaş üstünün dijital dönüşüm sürecine nasıl entegre edilebileceğini ve aktif yaşlanmanın iş dünyasının gündemine girmesiyle oluşabilecek fırsatları anlatacak.

Digital Age Tech Summit’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.