DIGITAL AGE TECH SUMMIT

Digital Age | 11.05.2022 - 18:14

Digital Age Tech Summit’in Programı Belli Oldu!

Teknolojinin, iletişimin, kültürün ve markalar dünyasının geleceği 25 Mayıs’ta Digital Age Tech Summit’te mercek altına alınacak.

Bu yıl 15’incisi Garanti BBVA sponsorluğunda düzenlenecek olan Digital Age Tech Summit, 25 Mayıs’ta teknoloji yazarı ve TV programcısı Ahmet Can‘ın moderasyonunda online olarak katılımcıları ile buluşacak.

Dijitalin zirvesinde yer alacak konu ve konuşmacılar

Prof. Dr. Aylin Seçkin, NFT, sanat ve ekonomi üçgeninde ortaya çıkan fırsatları ve bunların yaratıcı süreçler üzerindeki etkilerini Digital Age Tech Summit’te ele alacak.

NFT’lerin nüfuz etmesiyle değişime uğrayan oyun dünyası da Digital Age Summit’te değerlendirilecek. 10 yılı aşkın bir süredir Second Life ve benzeri online medya platformlarındaki “insan”ı inceleyen dijital antropolojist Prof. Tom Boellstorff, DATS izleyicisine Second Life oyununun içerisinden seslenecek.

NFT pazaryeri altyapı platformu Mojito’nun kurucusu Amanda Cassatt, gerçeğin ve sanalın birleştiği noktada pazarlama iletişimini nelerin beklediğini DATS’de masaya yatıracak.

Yaşamın tüm bileşenleri ile online ortama taşındığı günlerde, SabancıDx Siber Güvenlik Grup Müdürü Nurettin Erginöz etkin siber güvenlik stratejilerini değerlendirecek.

Finansal teknolojiler de dijital dönüşümün etkilediği alanlar arasında. Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer, Digital Age Tech Summit’te nakitsiz bir geleceği, kişiselleştirilmiş, sürdürülebilir ve yalın finansal çözümleri detaylandıracak.

Dijital dönüşüm, sadece pazarlama iletişimini değil, marka kavramının kendisini de etkiliyor. Pazarlama iletişiminin geleceğini tartışacak bir diğer isim ise MasterCard CMO’su Raja Rajamannar.

Sürdürülebilir bir geleceğin izinde

Pandemi dönemi ile birlikte tüm dünyada yaygınlaşan “anında teslimat” uygulamalarının kenti nasıl dönüştürdüğünü kentsel tasarım uzmanı Greg Lindsay ve marka danışmanı Lev Kushner tartışacak. Yaşam alanları tasarlamak üzerine yine başka bir uzman, mimar Melike Altınışık, çok disiplinli mimarlık anlayışını DATS izleyicisine aktaracak.

The Glue Society kurucusu Jonathan Kneebone, yaşam alanlarını ve doğayı odağına alan “Dünya’nın Kara Kutusu” isimli sosyal sorumluluk projesine dair her şeyi Digital Age Summit 2022’de anlatacak.

Dijital dönüşümün etkisinde olan sağlık ekosistemi de DATS’de konuşulacak. Roche Türkiye İletişim Lideri Nur Kaya, Roche İlaç Türkiye İş Çeviklik Dijital ve Müşteri Deneyimi Lideri Gizem Kedici Özbayraç ve Roche Diagnostik Türkiye Sağlık Çözümleri Geliştirme Direktörü Doğutan Ülgen sağlık teknolojilerinin gelişeceğini tartışacak.

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu, finansal sağlıktan ekolojik sağlığa giden yolda yeni teknolojilerin ve veri kullanımının etkisini ve geleceğini tüm hatlarıyla ele alacak.

Digital Age Tech Summit’e bu sene teknoloji ve dijitalin dokunduğu her alana farklı bakış açıları ve farklı deneyimler damga vuracak.

Digital Age Tech Summit’e kayıt olmak ve program hakkında detaylı bilgi almak için; digitalagesummit.com’u ziyaret edebilirsiniz.