Skip to main content

Digital Age tarafından düzenlenen, dijital dünyada yeni trendleri ve yaklaşımları sektörün gündemine taşıyan Digital Age Summit kapılarını 13. kez açtı.

Digital Age tarafından 2007’den bu yana gerçekleştirilen Digital Age Summit bu yıl 13’üncü kez düzenleniyor. UNIQ İstanbul’da gerçekleşen gün boyunca devam edecek oturum ve seminerlerle sektör temsilcilerini alanında uzman isimlerle buluşturacak etkinlik, Serdar Kuzuloğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

Bu yılki teması “Future 4 All” olarak belirlenen Digital Age Summit’te, yapay zekâ, nesnelerin interneti, sağlık ve finans teknolojileri, kullanıcı deneyimi, 5G, blockchain, algoritmalar, biyoteknoloji, dijital dönüşüm ve istihdamın geleceği gibi başlıklarda yaşanan tüm yeni gelişmeler; ekonomik, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Açılış konuşmasında DAS 2019’da katılımcıların etkinlikte geçirecekleri günün özetini sunan Serdar Kuzuloğlu, sözü son 20 yılda teknolojide yaptığımız hatalardan öğrenmemiz gerekenleri ve önümüzdeki 5 yılı nasıl tasarlamamız gerektiği ile ilgili konuşmasını yapmak üzere Siber Güvenlik ve Teknoloji Uzmanı Chris Roberts’e bırakarak etkinliğe start verdi.

Digital Age Summit’in program detaylarını buradan görebilirsiniz… digitalagesummit.com/program

(Programa tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.)