Skip to main content

Dijital dünyada yaşanan en çarpıcı gelişmelerin, bu gelişmelerin iş dünyasına ve toplumsal hayata etkileri konusunda uzman isimlerle tartışıldığı Digital Age Summit’19 yarın başlıyor!

Digital Age tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 16 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek Digital Age Summit’19 yarın başlıyor. Zirvenin bu yılki teması, teknolojinin ortak bir gelecek inşasında oynayacağı rolün büyüklüğü gözetilerek belirlenen Future 4 All.

Türkiye’nin ve dünyanın inovatif zihinlerini bir araya getiren Digital Age Summit’te yapay zekâ, nesnelerin interneti, sağlık ve finans teknolojileri, kullanıcı deneyimi, 5G, blockchain, algoritmalar, biyoteknoloji, dijital dönüşüm ve istihdamın geleceği gibi başlıklarda yaşanan tüm yeni gelişmeler; ekonomik, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Digital Age Summit’in program detaylarını buradan görebilirsiniz… digitalagesummit.com/program

(Programa tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.)

Etkinlikte; NewDealDesign CEO’su Gadi Amit, Wunderman Thompson Innovation Group Küresel Direktörü Lucie Greene, siber güvenlik ve teknoloji uzmanı Chris Roberts, The FatDUX Group Başkan ve CEO’su & çoksatan Yalın Startup kitabının yazarı Eric Reiss gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak. Etkinliğin sunumunu ise artık geleneksel hale geldiği üzere Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.

Dİgital Age Summit, bu yıl iki paralel oturum dizisine de ev sahipliği yapıyor. Blockchainde yatırım platformu geliştirme konusunda faaliyet gösteren Patara Labs Kurucu Üyeleri Engin Erdoğan ve Burak Arıkan tarafından verilecek workshop, blockchain teknolojisinin temellerini anlamak ve açtığı yeni fırsat alanlarını keşfetmek isteyenler için düzenlenecek. Bir günlük atölye çalışması şeklinde gerçekleşecek workshop, katılımcılarına blockchain alanında güçlü bir temel, yaratıcı bir vizyon ve pratik beceriler kazandıracak. Workshop kapsamında “Bitcoin teknolojisi tam olarak nasıl çalışıyor?”, “Akıllı sözleşmeler, dijital para alışverişinin ötesinde yeni nesil uygulamalara nasıl imkan veriyor?”, “Merkezi sistemlerin hakimiyetini kaybedeceği bir dünyada yeni fırsatları keşfetmek için nasıl yaratıcı düşünebilir ve yeni kripto-projeleri geliştirebiliriz?” sorularına cevaplar verilecek.

Katılımcılar, 16 Nisan saat 7:45’ten itibaren her 10 dakikada bir İTÜ-Ayazağa Metro (Windowist) çıkışından hareket edecek servislerle, 19:30’a kadar etkinlik alanına ücretsiz ulaşım sağlayabilecekler.

Digital Age Summit’in detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz.

Digital Age Summit’e gelmeden Kapital Events uygulamasını indirip etkinliğe dair tüm bilgilere tek yerden erişebilirsiniz. Kapital Events uygulamasını ücretsiz App Store’dan indirmek için buraya, Google Play’den indirmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.