Skip to main content

Digital Age tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 11-12 Mayıs’ta Four Seasons Hotel’de gerçekleşecek olan Digital Age Summit 2016’nın program detayları belli oldu.

‘Next 10’ temasıyla, dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen bu yıl onuncusu defa katılımcılarını ağırlayacak olan Digital Age Summit 2016’nın program detayları açıklandı.

11-12 Mayıs’ta Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğe Rori DuBoff, Glen Gilmore ve Michael Stewart gibi dünyaca ünlü isimler konuşmacı olarak katılacak.

Zirvede Marketing & Business Technologies’in yanı sıra sanal gerçeklikle evrilen eğlence kültürü, veri egemenliğinde şekillenen iş modelleri ve daha akıllı kentlere yönelik gelişmeler ele alınacak. Dijital dünyanın gelecek on yılını yorumlayacak konuşmacılar arasında ise Havas Media Group Global Strateji Başkanı Rori DuBoff, Sosyal Medya Kanaat Önderi ve Dijital Pazarlama Stratejisti Glen Gilmore ve Lucid Şirketleri Kurucusu ve Başkanı Micheal Stewart yer alıyor.

Bugüne kadar 20 bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit 2016’nın program detayları şöyle: digitalagesummit.com/program/

1. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)

1

2. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)

2

WORKSHOPLAR
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)

3