ETKİNLİK

Burcu Şahin | 30.03.2017 - 14:20

Digital Age Summit 2017’ye geri sayım başladı!

İ-nsansılaşan Teknolojinin konu alınacağı 3-4 Mayıs'ta gerçekleşecek “Digital Age Summit 2017” dünyaca ünlü isimleri bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Digital Age Summit 2017'ye katılmak ve konuşmacılarını görüntülemek için haberimize göz atın.

Bugüne kadar 22 bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit, bu yıl 11’inci kez “Digital Humanization” teması ile gerçekleşiyor.

Moderatörlüğünü Teknoloji ve bilişim alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu’nun üstleneceği zirve; yapay zekadan, robotlara, otonom araçlardan akıllı teknolojilerin sektörel etkilerine kadar teknolojinin geldiği noktanın insan hayatına olumlu etkilerini ele alacak.

Digital Age Summit 2017 Ana Başlıkları

3-4 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek zirvedeki başlıca konu başlıkları: Yapay Zeka, Robot, Algoritmalar, Otomasyon(akıllı sistemler), Sağlık, Finans, Giyilebilir Teknoloji, Akıllı Şehirler, Kullanıcı Deneyimi (Data Kullanımı), Arttırılmış ve Sanal Gerçeklik, Mobil,  Adblocking (Reklamın Geleceği), Pazarlama Teknolojileri, Design Thinking ve Sanat.

Digital Age Summit 17 Konuşmacıları

Digital Age Summit 2017’de “Digital Humanization” kavramının insanlığa olan etkilerinin etraflıca ele alınacağı  konuşmacılar arasında ise Hello Group, Kurucu ve CEO’su Jakob Langemark, Max-Planck Institute Direktörü Prof. Dr. Metin Sitti, Media-Saturn-Holding CDO’su Martin Wild, FROSMO Kurucu ve CEO’su Mikael Gummerus, Surgitate Kurucu Ortağı Dr. Özge Akbulut, MUBI Kurucu ve CEO’su Efe Çakarel, Oxford Universitesi, Matematik Profesörü Marcus du Sautoy, XeroxPARC Company CEO’su Dr. Tolga Kurtoğlu yer alıyor.

Black Friday fırsatı

11’inci kez gerçekleştirilecek bugüne kadar 22 bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit, 31 Mart Cuma gününe özel, yüzde 50 indirimli fiyatlarla konuklarını ağırlayacak.

31 Mart Cuma günü 00:01-23:59 arasında biletinizi %50 indirimle alın, #DASummit17‘de yerinizi şimdiden ayırtın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Duygu Güleç (duygugulec@kapital.com.tr) ve Savaş Seçkinler (savasseckinler@kapital.com.tr) ile iletişim kurabilirsiniz.

Digital Age Summit 2017’ye katılmak için buraya, eklenen konuşmacıları takip etmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.